KPSE6E12-10PZDN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE6E12-10PZDN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E12-10PZDN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5279 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE6E12-10PZDN.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Z
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A