MSB4.0-17SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 17MM
Φύλλα δεδομένων: MSB4.0-17SP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB4.0-17SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB4.0-17SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 17MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 278823 pcs Φύλλο δεδομένων MSB4.0-17SP.pdf
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.925" (23.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.276" (7.01mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.669" (17.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.669" (17.00mm)