MSB4.0-27SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 1-1/16"
Φύλλα δεδομένων: MSB4.0-27SP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB4.0-27SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB4.0-27SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 244446 pcs Φύλλο δεδομένων MSB4.0-27SP.pdf
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.319" (33.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.276" (7.01mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 1.063" (27.00mm) 1 1/16" Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 1.063" (27.00mm) 1 1/16"