MSB4.0-12SP
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 12MM
Φύλλα δεδομένων: MSB4.0-12SP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB4.0-12SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB4.0-12SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 12MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256519 pcs Φύλλο δεδομένων MSB4.0-12SP.pdf
Βάρος - Τύπος Hex Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά MSB
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M4 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.728" (18.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.276" (7.01mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.472" (12.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.472" (12.00mm)