MSB4.0-14SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 14MM
Φύλλα δεδομένων: MSB4.0-14SP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB4.0-14SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB4.0-14SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 282984 pcs Φύλλο δεδομένων MSB4.0-14SP.pdf
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.807" (20.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.276" (7.01mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.551" (14.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.551" (14.00mm)