MSB4.0-25SP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 25MM
Φύλλα δεδομένων: MSB4.0-25SP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSB4.0-25SP
Αριθμός εξαρτήματος MSB4.0-25SP Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 25MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 263090 pcs Φύλλο δεδομένων MSB4.0-25SP.pdf
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.240" (31.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.276" (7.01mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.984" (25.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.984" (25.00mm)