SP400-0.009-00-22
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 15.87MMX5.08MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.009-00-22.pdf2.SP400-0.009-00-22.pdf3.SP400-0.009-00-22.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.009-00-22 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση DO-4 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 1.40°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Round
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 15.87mm x 5.08mm
Αλλα ονόματα Q6171792 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 15.87mm x 5.08mm Round Χρώμα Gray