SP400-0.009-00-11
BergquistBergquist
SP400-0.009-00-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 33.32MMX19.35MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.009-00-11.pdf2.SP400-0.009-00-11.pdf3.SP400-0.009-00-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.009-00-11 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-66 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 1.40°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rhombus
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 33.32mm x 19.35mm
Αλλα ονόματα 7403-09FR-11
BER218
SP40000090011
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 33.32mm x 19.35mm Rhombus