SP400-0.009-00-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 36.58MMX25.4MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.009-00-10.pdf2.SP400-0.009-00-10.pdf3.SP400-0.009-00-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1700 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.009-00-10 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-3 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 1.40°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rhombus
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 36.58mm x 25.40mm
Αλλα ονόματα Q6287759A Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 36.58mm x 25.40mm Rhombus Χρώμα Gray