SP400-0.009-00-05
BergquistBergquist
SP400-0.009-00-05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 41.91MMX28.96MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.009-00-05.pdf2.SP400-0.009-00-05.pdf3.SP400-0.009-00-05.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.009-00-05 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-3 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 1.40°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rhombus
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 41.91mm x 28.96mm
Αλλα ονόματα 7403-09FR-05
BER212
BG426806
SP40000090005
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 41.91mm x 28.96mm Rhombus