SP400-0.009-00-54
BergquistBergquist
SP400-0.009-00-54 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 19.05MMX12.7MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.009-00-54.pdf2.SP400-0.009-00-54.pdf3.SP400-0.009-00-54.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.009-00-54 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0090" (0.229mm) θερμική αντίσταση 1.40°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 19.05mm x 12.70mm