SP400-0.007-AC-136
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 31.75MMX25.4MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.007-AC-136.pdf2.SP400-0.007-AC-136.pdf3.SP400-0.007-AC-136.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.007-AC-136 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-218, TO-220, TO-247 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0070" (0.178mm) θερμική αντίσταση 1.13°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 31.75mm x 25.40mm
Αλλα ονόματα 3223-07AC-136
Q4300726
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 31.75mm x 25.40mm Rectangular Adhesive - One Side Χρώμα Gray