ACS770LCB-050U-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS770LCB-050U-PFF-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 50A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS770LCB-050U-PFF-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
34 pcs
68 pcs
102 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS770LCB-050U-PFF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 50A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24597 pcs Φύλλο δεδομένων ACS770LCB-050U-PFF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά ACS770
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 80mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PFF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1542-5
ACS770LCB-50U-PFF-T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 50A
Ακρίβεια ±0.6%