ACS770KCB-150B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS770KCB-150B-PFF-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS770KCB-150B-PFF-T.pdf
10 pcs
34 pcs
68 pcs
102 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS770KCB-150B-PFF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21682 pcs Φύλλο δεδομένων ACS770KCB-150B-PFF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά ACS770
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 13.3mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PFF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1540-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 150A
Ακρίβεια ±0.6%