ACS770LCB-100U-PSF-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LINEAR CURRENT SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ACS770LCB-100U-PSF-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS770LCB-100U-PSF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 4249 pcs Φύλλο δεδομένων ACS770LCB-100U-PSF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά ACS770
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 40mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PSF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 100A
Ακρίβεια ±0.6%