ACS780KLRTR-150B-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS780KLRTR-150B-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος THERMALLY ENHANCED CURRENT SENSO
Φύλλα δεδομένων: ACS780KLRTR-150B-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS780KLRTR-150B-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 44972 pcs Φύλλο δεδομένων ACS780KLRTR-150B-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία 26.66mV/A
Χρόνος απόκρισης 3.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 7-PowerSMD Module
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-2851-2
ACS780KLRTR-150B-T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 7-PowerSMD Module
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 100A
Ακρίβεια ±0.8%