ACS770ECB-200U-PSF-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LINEAR CURRENT SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ACS770ECB-200U-PSF-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
816 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS770ECB-200U-PSF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 22020 pcs Φύλλο δεδομένων ACS770ECB-200U-PSF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά ACS770
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 20mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PSF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
γραμμικότητα ±1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 120kHz για τη μέτρηση DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 200A Ακρίβεια ±0.6%