ACS711KEXLT-31AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS711KEXLT-31AB-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS711KEXLT-31AB-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS711KEXLT-31AB-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72408 pcs Φύλλο δεδομένων ACS711KEXLT-31AB-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 45mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWFQFN
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1482-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 100kHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 31A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 12-PowerWFQFN
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 5.5mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 31A
Ακρίβεια ±4%