ACS711EEXLT-31AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS711EEXLT-31AB-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS711EEXLT-31AB-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS711EEXLT-31AB-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 31A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4509 pcs Φύλλο δεδομένων ACS711EEXLT-31AB-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 45mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWFQFN
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1484-2
ACS711EEXLT31ABT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
γραμμικότητα ±1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 100kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 31A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 12-PowerWFQFN Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 5.5mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 31A Ακρίβεια ±5%