ACS711ELCTR-25AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS711ELCTR-25AB-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS711ELCTR-25AB-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65594 pcs Φύλλο δεδομένων ACS711ELCTR-25AB-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 55mV/A
Χρόνος απόκρισης 4.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1371-2
ACS711ELCTR25ABT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 100kHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 5.5mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 25A
Ακρίβεια ±5%