ACS712ELCTR-20A-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS712ELCTR-20A-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS712ELCTR-20A-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43613 pcs Φύλλο δεδομένων ACS712ELCTR-20A-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 100mV/A
Χρόνος απόκρισης 5µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1190-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
γραμμικότητα ±1.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 80kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 20A Ακρίβεια ±1.5%