ACS712ELCTR-30A-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS712ELCTR-30A-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS712ELCTR-30A-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44026 pcs Φύλλο δεδομένων ACS712ELCTR-30A-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 66mV/A
Χρόνος απόκρισης 5µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1191-2
ACS712ELCTR30AT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
γραμμικότητα ±1.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 80kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 30A Ακρίβεια ±1.5%