SC302R7KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC302R7KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC302R7KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.SC302R7KT.pdf2.SC302R7KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC302R7KT
Αριθμός εξαρτήματος SC302R7KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57617 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC302R7KT.pdf2.SC302R7KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 37 @ 7.9MHz