SC301R2KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC301R2KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC301R2KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 990MA 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.SC301R2KT.pdf2.SC301R2KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC301R2KT
Αριθμός εξαρτήματος SC301R2KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 990MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64938 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC301R2KT.pdf2.SC301R2KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624010-2
1624010-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 1.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Inductor 990mA 180 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 990mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC30180KT
SC30180KT
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 239MA 3.1 OHM TH
Σε απόθεμα: 56271 pcs
Κατεβάστε: SC30180KT.pdf
RFQ
SC302R2KT
SC302R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 665MA 400 MOHM
Κατεβάστε: SC302R2KT.pdf
RFQ
SC301R5KT
SC301R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 895MA 220 MOHM
Κατεβάστε: SC301R5KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 108MA 15 OHM TH
Κατεβάστε: SC30151KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 251MA 2.8 OHM TH
SC301R8KT
SC301R8KT
Περιγραφή: SC30-10-2516-10 1.8UH AMMO 1000
Κατεβάστε:
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 232MA 3.3 OHM TH
SC302R7KT
SC302R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Κατεβάστε: SC302R7KT.pdf
SC3019B
SC3019B
Κατασκευαστές: Murata Electronics
Περιγραφή: OSC SO 500.000MHZ SINE WAVE SMD
Κατεβάστε: SC3019B.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH
SC301R0KR
SC301R0KR
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 420MA 1 OHM TH
Κατεβάστε: SC301R0KR.pdf
SC301R0KT
SC301R0KT
Κατεβάστε: SC301R0KT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών