SC30221KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC30221KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30221KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC30221KT.pdf2.SC30221KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30221KT
Αριθμός εξαρτήματος SC30221KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52243 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC30221KT.pdf2.SC30221KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 790kHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624014-2
1624014-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Inductor 92mA 21 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 92mA
Σχετικά προϊόντα
SC301R5KT
SC301R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 895MA 220 MOHM
Σε απόθεμα: 61374 pcs
Κατεβάστε: SC301R5KT.pdf
RFQ
SC30330KT
SC30330KT
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC30330KT.pdf
RFQ
SC301R2KT
SC301R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.2UH 990MA 180 MOHM
Κατεβάστε: SC301R2KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 222MA 3.6 OHM TH
Κατεβάστε: SC30390KT.pdf
SC301R8KT
SC301R8KT
Περιγραφή: SC30-10-2516-10 1.8UH AMMO 1000
Κατεβάστε:
SC302R7KT
SC302R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Κατεβάστε: SC302R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 232MA 3.3 OHM TH
SC302R2KT
SC302R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 665MA 400 MOHM
Κατεβάστε: SC302R2KT.pdf
SC301R0KR
SC301R0KR
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 420MA 1 OHM TH
Κατεβάστε: SC301R0KR.pdf
SC301R0KT
SC301R0KT
Κατεβάστε: SC301R0KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH
SC303R3KT
SC303R3KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 455MA 850 MOHM
Κατεβάστε: SC303R3KT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών