SC301R8KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC301R8KT
Περιγραφή προϊόντος SC30-10-2516-10 1.8UH AMMO 1000
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC301R8KT
Αριθμός εξαρτήματος SC301R8KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή SC30-10-2516-10 1.8UH AMMO 1000 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65700 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Αλλα ονόματα 1624012-3
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή Inductor
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC30331KT
SC30331KT
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH
Κατεβάστε: SC30331KT.pdf
RFQ
SC302R2KT
SC302R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 665MA 400 MOHM
Κατεβάστε: SC302R2KT.pdf
RFQ
SC302R7KT
SC302R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Κατεβάστε: SC302R7KT.pdf
SC3019B
SC3019B
Κατασκευαστές: Murata Electronics
Περιγραφή: OSC SO 500.000MHZ SINE WAVE SMD
Κατεβάστε: SC3019B.pdf
SC301R0KT
SC301R0KT
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 420MA 1 OHM TH
Κατεβάστε: SC301R0KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC30330KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH
SC301R5KT
SC301R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 895MA 220 MOHM
Κατεβάστε: SC301R5KT.pdf
SC301R2KT
SC301R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.2UH 990MA 180 MOHM
Κατεβάστε: SC301R2KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 239MA 3.1 OHM TH
SC301R0KR
SC301R0KR
Κατεβάστε: SC301R0KR.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 232MA 3.3 OHM TH
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών