SC30470KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC30470KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30470KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 198MA 4.5 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC30470KT.pdf2.SC30470KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30470KT
Αριθμός εξαρτήματος SC30470KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 47UH 198MA 4.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61906 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC30470KT.pdf2.SC30470KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624025-3
1624025-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Inductor 198mA 4.5 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 4.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 198mA
Σχετικά προϊόντα
SC30331KT
SC30331KT
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH
Σε απόθεμα: 63526 pcs
Κατεβάστε: SC30331KT.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 560UH 62MA 46 OHM TH
Κατεβάστε: SC30561KT.pdf
RFQ
SC303R3KT
SC303R3KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 455MA 850 MOHM
Κατεβάστε: SC303R3KT.pdf
SC302R7KT
SC302R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Κατεβάστε: SC302R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH
SC305R6KT
SC305R6KT
Περιγραφή: FIXED IND 5.6UH 314MA 1.8 OHM TH
Κατεβάστε: SC305R6KT.pdf
SC304R7KT
SC304R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 384MA 1.2 OHM TH
Κατεβάστε: SC304R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 56UH 176MA 5.7 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 162MA 6.7 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 470UH 65MA 42 OHM TH
SC303R9KT
SC303R9KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.9UH 420MA 1 OHM TH
Κατεβάστε: SC303R9KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 222MA 3.6 OHM TH
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών