SC101R0KT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC101R0KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC101R0KT.pdf2.SC101R0KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC101R0KT
Αριθμός εξαρτήματος SC101R0KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62341 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC101R0KT.pdf2.SC101R0KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623944-1
1623944-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 880mA 300 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 880mA
Σχετικά προϊόντα
SC10330KT
SC10330KT
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Σε απόθεμα: 54514 pcs
Κατεβάστε: SC10330KT.pdf
RFQ
SC10100JT
SC10100JT
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Κατεβάστε: SC10100JT.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Κατεβάστε: SC10101KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
SC102R2KT
SC102R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R2KT.pdf
SC101R5KT
SC101R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Κατεβάστε: SC101R5KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
SC102R7KT
SC102R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών