SC10221KT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10221KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10221KT.pdf2.SC10221KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10221KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10221KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52034 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10221KT.pdf2.SC10221KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 790kHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623948-2
1623948-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.2MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Inductor 117mA 17 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 17 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 117mA
Σχετικά προϊόντα
SC10102KT
SC10102KT
Περιγραφή: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
Σε απόθεμα: 50875 pcs
Κατεβάστε: SC10102KT.pdf
RFQ
SC104-101
SC104-101
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Κατεβάστε: SC104-101.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC104-120.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Κατεβάστε: SC10220KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Κατασκευαστές: Signal Transformer
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
SC102R2KT
SC102R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
SC101R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
SC101R0KT
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
SC102R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών