SC10220KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10220KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10220KT.pdf2.SC10220KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10220KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10220KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50168 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10220KT.pdf2.SC10220KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 55 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623947-2
1623947-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 27MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Inductor 280mA 3 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 3 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC104-101
SC104-101
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Σε απόθεμα: 234926 pcs
Κατεβάστε: SC104-101.pdf
RFQ
SC10330KT
SC10330KT
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Κατεβάστε: SC10330KT.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Κατεβάστε: SC10221KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
SC101R0KT
SC101R0KT
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Κατεβάστε: SC101R0KT.pdf
SC101R5KT
SC101R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Κατεβάστε: SC101R5KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
SC102R7KT
SC102R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Κατασκευαστές: Signal Transformer
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC104-100.pdf
SC102R2KT
SC102R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R2KT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών