SC10330KT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10330KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10330KT.pdf2.SC10330KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10330KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10330KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54514 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10330KT.pdf2.SC10330KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 55 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623952-1
1623952-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 210mA 5.2 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 5.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 210mA
SC101R0KT
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Σε απόθεμα: 62341 pcs
Κατεβάστε: SC101R0KT.pdf
RFQ
SC10220KT
SC10220KT
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Κατεβάστε: SC10220KT.pdf
RFQ
SC104-151
SC104-151
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
Κατεβάστε: SC104-151.pdf
Κατασκευαστές: Signal Transformer
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC104-100.pdf
SC102R2KT
SC102R2KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R2KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Κατεβάστε: SC10221KT.pdf
SC101R5KT
SC101R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Κατεβάστε: SC101R5KT.pdf
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
SC102R7KT
SC102R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Κατεβάστε: SC102R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Περιγραφή: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών