SC10100KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC10100KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC10100KT.pdf2.SC10100KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC10100KT
Αριθμός εξαρτήματος SC10100KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53834 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC10100KT.pdf2.SC10100KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SC10, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623937-3
1623937-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 510mA 900 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 510mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC101R0KT
SC101R0KT
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Σε απόθεμα: 62341 pcs
Κατεβάστε: SC101R0KT.pdf
RFQ
SC10180KT
SC10180KT
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Κατεβάστε: SC10180KT.pdf
RFQ
SC10-21YWA
SC10-21YWA
Κατασκευαστές: Kingbright
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 1"
Κατεβάστε: SC10-21YWA.pdf
SC10002430
SC10002430
Κατασκευαστές: Skyworks Solutions, Inc.
Περιγραφή: CAP SILICON 100PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC10002430.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Κατεβάστε: SC10101KT.pdf
SC10100JT
SC10100JT
Κατεβάστε: SC10100JT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
SC10-21SYKWA
SC10-21SYKWA
Κατασκευαστές: Kingbright
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 1 TH
Κατεβάστε: SC10-21SYKWA.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
SC101R5KT
SC101R5KT
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Κατεβάστε: SC101R5KT.pdf
SC10-3A
SC10-3A
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: SCREW JACK FOR MOD TO T-STRUTS
Κατεβάστε: SC10-3A.pdf
SC10-2A
SC10-2A
Περιγραφή: SCREW THUMB FOR PANEL ATTACHMENT
Κατεβάστε: SC10-2A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών