FDBL0150N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0150N80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 300A
Φύλλα δεδομένων: FDBL0150N80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDBL0150N80
Αριθμός εξαρτήματος FDBL0150N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 300A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31893 pcs Φύλλο δεδομένων FDBL0150N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOF
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 429W (Tj) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSFN Αλλα ονόματα FDBL0150N80CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 12800pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 188nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 80V 300A (Tc) 429W (Tj) Surface Mount 8-PSOF Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 300A (Tc)