FDBL0090N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0090N40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V 240A H-PSOF8
Φύλλα δεδομένων: FDBL0090N40.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDBL0090N40
Αριθμός εξαρτήματος FDBL0090N40 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 240A H-PSOF8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44256 pcs Φύλλο δεδομένων FDBL0090N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOF
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.9 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 357W (Tj) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSFN Αλλα ονόματα FDBL0090N40TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 188nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 240A (Tc) 357W (Tj) Surface Mount 8-PSOF Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDBA 50H 10-6 PN-K
FDBA 50H 10-6 PN-K
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 1929 pcs
Κατεβάστε: FDBA 50H 10-6 PN-K.pdf
RFQ
FDBL0065N40
FDBL0065N40
Περιγραφή: MOSFET N-CH 40V 300A H-PSOF8