FDBL0150N60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0150N60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 300A
Φύλλα δεδομένων: FDBL0150N60.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDBL0150N60
Αριθμός εξαρτήματος FDBL0150N60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 300A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33160 pcs Φύλλο δεδομένων FDBL0150N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOF
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 357W (Tj) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSFN Αλλα ονόματα FDBL0150N60TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 10300pF @ 30V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 169nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 240A (Tc) 357W (Tj) Surface Mount 8-PSOF
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)