FDBL0330N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0330N80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 220A 8PSOF
Φύλλα δεδομένων: FDBL0330N80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDBL0330N80
Αριθμός εξαρτήματος FDBL0330N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 220A 8PSOF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42238 pcs Φύλλο δεδομένων FDBL0330N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOF
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSFN Αλλα ονόματα FDBL0330N80TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6320pF @ 40V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 112nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 80V 220A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount 8-PSOF
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDBL0260N100
FDBL0260N100
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 200A 8PSOF
Σε απόθεμα: 30191 pcs
Κατεβάστε: FDBL0260N100.pdf
RFQ
FDBL0210N80
FDBL0210N80
Περιγραφή: MOSFET N-CH 80V 240A H-PSOF8
Κατεβάστε: FDBL0210N80.pdf
RFQ
FDBL86063_F085
FDBL86063_F085
Περιγραφή: MOSFET N-CH TRENCH PTNG 100V