FDBL0240N100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDBL0240N100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 210A POWER56
Φύλλα δεδομένων: FDBL0240N100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDBL0240N100
Αριθμός εξαρτήματος FDBL0240N100 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 210A POWER56 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34889 pcs Φύλλο δεδομένων FDBL0240N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PSOF
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.8 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.5W (Ta), 300W (Tc) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSFN Αλλα ονόματα FDBL0240N100DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8755pF @ 50V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 111nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 210A (Tc) 3.5W (Ta), 300W (Tc) Surface Mount 8-PSOF Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 210A (Tc)