HM66A-04206R8NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 620MA 220 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-04206R8NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-04206R8NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 620MA 220 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4119 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-04206R8NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 620mA 220 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 220 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 620mA