HM66A-04203R3NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 920MA 105 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-04203R3NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-04203R3NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 920MA 105 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5501 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-04203R3NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 920mA 105 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 105 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 920mA