HM66A-0520270MLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 27UH 480MA 452 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-0520270MLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-0520270MLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 27UH 480MA 452 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4665 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-0520270MLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 27µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 27µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 452 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 452 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 480mA