HM66A-04205R6NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.6UH 690MA 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-04205R6NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-04205R6NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 690MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5438 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-04205R6NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 5.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 180 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 690mA