TIM 3.5-4819SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-4819SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 9V
Φύλλα δεδομένων: TIM 3.5-4819SM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TIM 3.5-4819SM Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 9V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3036 pcs Φύλλο δεδομένων TIM 3.5-4819SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάσης - Απομόνωση 5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Σειρά TIM 3.5SM Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1951-1979
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 389mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 389mA
Σχετικά προϊόντα
TIM 3.5-4813
TIM 3.5-4813
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 3242 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4813.pdf
RFQ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-12V
Σε απόθεμα: 3313 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4822.pdf
RFQ
TIM105M035P0X
TIM105M035P0X
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Κατεβάστε: TIM105M035P0X.pdf
TIM 3.5-4813SM
TIM 3.5-4813SM
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4813SM.pdf
Κατεβάστε: TIM 3.5-4822SM.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V