TIM 3.5-4812SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-4812SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: TIM 3.5-4812SM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TIM 3.5-4812SM Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3472 pcs Φύλλο δεδομένων TIM 3.5-4812SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Σειρά TIM 3.5SM Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1951-1976
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 292mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 292mA
Σχετικά προϊόντα
TIM 3.5-4811SM
TIM 3.5-4811SM
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 3076 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4811SM.pdf
RFQ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-15V
Σε απόθεμα: 3312 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-2423SM.pdf
RFQ
TIM 3.5-4812
TIM 3.5-4812
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4812.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4811.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V