TIM 3.5-4822SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-4822SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V
Φύλλα δεδομένων: TIM 3.5-4822SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TIM 3.5-4822SM Κατασκευαστής TRACO Power
Διαθέσιμη ποσότητα 2536 pcs Φύλλο δεδομένων TIM 3.5-4822SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Σειρά TIM 3.5SM Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1951-1980
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 146mA, 146mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 146mA, 146mA
εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TIM 3.5-4813SM
TIM 3.5-4813SM
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 2768 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4813SM.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 2770 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4823SM.pdf
RFQ
TIM 3.5-4823
TIM 3.5-4823
Κατεβάστε: TIM 3.5-4823.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4819.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
TIM106K025P0Y
TIM106K025P0Y
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL
Κατεβάστε: TIM106K025P0Y.pdf
TIM105M035P0X
TIM105M035P0X
Περιγραφή: CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Κατεβάστε: TIM105M035P0X.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V