TIM 3.5-4815SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-4815SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TRACO Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: TIM 3.5-4815SM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TIM 3.5-4815SM Κατασκευαστής TRACO Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3512 pcs Φύλλο δεδομένων TIM 3.5-4815SM.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Σειρά TIM 3.5SM Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1951-1978
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 146mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 146mA
Σχετικά προϊόντα
TIM 3.5-4812
TIM 3.5-4812
Κατασκευαστές: TRACO Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 3120 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4812.pdf
RFQ
TIM 3.5-4812SM
TIM 3.5-4812SM
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 3472 pcs
Κατεβάστε: TIM 3.5-4812SM.pdf
RFQ
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4811SM.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Κατεβάστε: TIM 3.5-4819.pdf
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-15V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 9V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών