MLF1005LR33KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR33KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 90MA 1.05 OHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR33KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR33KT
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR33KT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 90MA 1.05 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 793662 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR33KT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 25MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 230MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Multilayer Inductor 90mA 1.05 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.05 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 90mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF1005LR27KT
MLF1005LR27KT
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 270NH 100MA 910 MOHM
Σε απόθεμα: 780699 pcs
Κατεβάστε: MLF1005LR27KT.pdf
RFQ
MLF1005LR22KT000
MLF1005LR22KT000
Περιγραφή: FIXED IND 220NH 110MA 790 MOHM
Κατεβάστε: MLF1005LR22KT000.pdf
RFQ
MLF1005LR33K
MLF1005LR33K
Κατεβάστε: MLF1005LR33K.pdf
MLF1005LR39K
MLF1005LR39K
Περιγραφή: FIXED IND 390NH 50MA 410 MOHM
Κατεβάστε: MLF1005LR39K.pdf
MLF1005LR33KT000
MLF1005LR33KT000