MLF1005LR22KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR22KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220NH 110MA 790 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR22KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR22KT
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR22KT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 220NH 110MA 790 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 740320 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR22KT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 25MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 290MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Shielded Multilayer Inductor 110mA 790 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 790 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF1005LR22KT000
MLF1005LR22KT000
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Σε απόθεμα: 822930 pcs
Κατεβάστε: MLF1005LR22KT000.pdf
RFQ
MLF1005LR18KT
MLF1005LR18KT
Περιγραφή: FIXED IND 180NH 120MA 760 MOHM
Κατεβάστε: MLF1005LR18KT.pdf
RFQ
MLF1005LR33K
MLF1005LR33K
Περιγραφή: FIXED IND 330NH 90MA 1.05 OHM
Κατεβάστε: MLF1005LR33K.pdf
MLF1005LR22K
MLF1005LR22K