MLF1005LR39K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR39K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 390NH 50MA 410 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR39K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR39K
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR39K Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 390NH 50MA 410 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 805964 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR39K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 445-6214-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz Επαγωγή 390nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390nH Shielded Multilayer Inductor 50mA 410 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 410 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -