MLF1005LR47KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR47KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 50MA 420 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005LR47KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005LR47KT
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005LR47KT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470NH 50MA 420 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 769474 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005LR47KT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 10MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 190MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Shielded Multilayer Inductor 50mA 420 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 420 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -