EP169NP-3R5L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.5UH 7.5A 1.32 MOHM
Φύλλα δεδομένων: EP169NP-3R5L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EP169NP-3R5L
Αριθμός εξαρτήματος EP169NP-3R5L Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.5UH 7.5A 1.32 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57317 pcs Φύλλο δεδομένων EP169NP-3R5L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.657" L x 0.657" W (16.70mm x 16.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά EP169
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 120°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.5µH Unshielded Inductor 7.5A 1.32 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.32 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A